- ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
- ΑΡΜΑΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
- ΔΑΜΑΣΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
- ΔΑΡΕΙΟΥ - ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΥΛΑ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
- ΖΑΜΠΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
- ΖΑΡΤΑΛΟΥΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΓΝΑΤΙΟΥ(εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
- ΚΑΒΑΚΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
- ΚΑΛΛΙΝΙΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
- ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
- ΚΑΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
- ΚΟΚΚΙΝΑΔΑ ΣΤΕΛΛΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
- ΚΟΥΒΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
- ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
- ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
- ΜΕΤΖΙΚΗ - ΔΕΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΙΤΣΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
- ΜΠΑΧΑΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
- ΜΠΕΖΕΡΤΖΗ – ΑΗΔΟΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του ΙΑΚΩΒΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
- ΜΠΙΜΠΛΗΣ ΔΑΡΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
- ΝΤΕΝΙΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
- ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
- ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
- ΡΟΥΣΣΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
- ΣΑΓΓΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
- ΣΑΜΑΡΑ ΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
- ΣΟΛΩΜΟΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
- ΤΡΑΠΕΖΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΑΛΗ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
- ΤΡΥΦΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΛΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
- ΤΣΑΚΩΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
- ΤΣΑΟΥΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
- ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
- ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
- ΧΑΤΖΗΡΗΓΑ - ΡΟΥΚΑ ΖΩΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
ΔΗΜΟΤΙΚΗ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
- ΒΑΡΟΥΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- ΚΑΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
- ΠΕΡΣΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΣΟΛΩΜΟΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
- ΦΑΛΚΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
- ΕΥΤΑΞΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΑΡΑΝΤΗ
- ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ
- ΝΤΑΛΑΜΠΙΡΑ – ΔΑΛΑΜΠΙΡΑ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ
- ΝΤΑΛΑΜΠΙΡΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑΝΤΟΣ
- ΚΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- ΜΑΥΡΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
- ΑΗΔΟΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
- ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
- ΤΟΠΟΥΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ
ΤΟΠΙΚΗ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
- ΖΑΛΩΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ
- ΜΩΫΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΜΑΡΛΕΝ
- ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
- ΣΕΡΕΜΕΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΒΡΑΑΜ
ΤΟΠΙΚΗ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
- ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
- ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΚΕΙΜ
ΤΟΠΙΚΗ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
- ΚΑΛΠΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
- ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΩΝ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
- ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
- ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΟΣΜΑ
- ΓΙΑΛΑΓΚΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
- ΚΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
- ΓΚΙΑΓΚΙΑΪΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΦΙΛΑΡΕΤΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλλικράτειας).
- ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλλικράτειας).
- ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΝΕΟΠΤΟΛΕΜΟΣ (ΤΟΝΙΣ) του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ (εκλογική περιφέρεια Καλλικράτειας).
- ΚΑΣΣΕΛΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΟΥΔΟΒΙΚΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλλικράτειας).
- ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλλικράτειας).
- ΚΡΑΝΙΩΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλλικράτειας).
- ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλλικράτειας).
- ΜΑΡΑΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (εκλογική περιφέρεια Καλλικράτειας).
- ΜΠΟΥΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΤΥΛΛΙΑΝΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλλικράτειας).
- ΞΥΡΟΣΤΥΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΜΗΝΑ (εκλογική περιφέρεια Καλλικράτειας).
- ΠΑΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλλικράτειας).
- ΤΣΑΚΜΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλλικράτειας).
- ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (εκλογική περιφέρεια Καλλικράτειας).
- ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλλικράτειας).
ΔΗΜΟΤΙΚΗ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
- ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΕΜΜΟΡΦΥΛΗ (ΕΜΜΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΘΑΜΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
- ΚΕΛΕΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
- ΣΟΥΜΠΟΥΡΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΡΗΓΑ
- ΤΟΜΠΟΥ - ΣΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΛΙΑΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
- ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΜΕΤΕΤΖΙΔΗΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΩΝ ΣΙΛΑΤΩΝ
- ΔΟΛΑΜΟΥΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΘΩΜΑ
- ΚΥΡΙΑΖΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
- ΜΠΑΜΠΑΛΙΑΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ- ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ
- ΚΑΛΑΘΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
- ΚΟΥΜΠΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
- ΜΠΙΝΗ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
- ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΓΛΙΑΣ
- ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ (εκλογική περιφέρεια Τρίγλιας).
- ΓΕΡΟΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Τρίγλιας).
- ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Τρίγλιας).
- ΙΓΓΛΕΖΑΚΗ ΖΑΝΕΤΟΥΛΑ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ (εκλογική περιφέρεια Τρίγλιας).
- ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ - ΔΙΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Τρίγλιας).
- ΚΑΡΑΓΚΑΣΙΔΗΣ ΤΕΜΟΥΡ (ΕΥΘΥΜΗΣ) του ΜΙΧΑΗΛ (εκλογική περιφέρεια Τρίγλιας).
- ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (εκλογική περιφέρεια Τρίγλιας).
- ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Τρίγλιας).
- ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Τρίγλιας).
ΔΗΜΟΤΙΚΗ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ
- ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΕΛΛΙΣΑΙΟΣ (ΑΚΙΣ) του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
- ΓΕΡΟΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΘΙΜΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
- ΜΑΜΕΛΕΤΖΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- ΜΑΣΤΡΑΛΕΞΗ – ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΤΕΛΗ
- ΠΑΡΕΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
- ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΩΝ
- ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΒΕΡΓΙΝΑ του ΔΡΟΣΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΗΝΗΣ
- ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
ΤΟΠΙΚΗ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΩΝ ΠΛΑΓΙΩΝ
- ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΑΒΡΙΗΛ
- ΜΑΥΡΟΥΔΑΚΗ ΘΕΑΝΩ του ΣΤΥΛΛΙΑΝΟΥ
- ΣΤΑΜΙΓΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ
- ΤΣΑΚΙΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΟΦΟΥΛΗ
ΤΟΠΙΚΗ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΤΕΝΕΔΟΥ
- ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ
- ΖΙΑΝΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
- ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
- ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΧΑΤΖΑΡΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου